Katalog domů

"Postavíme Vám Vaše vysněné bydlení"

Cena každého díla je závislá na dispozičním řešení domu, na pracnosti při výrobě a montáži a na vzdálenosti od našeho výrobního závodu. Protože disponujeme mnoha návrhy rodinných domů, uvádíme zde příklady přízemních a podkrovních domů včetně orientačního ceníku ve standardním provedení.

Domy uvedené v katalogu lze dle vašeho přání libovolně upravit.

Rozsah standardní dodávky naleznete ZDE

katalog 2019.pdf (7,21Mb)

Stanovení ceny dle vlastního návrhu:

Pokud Vám domy, které jsou v katalogu nevyhovovaly, pak Vám samozřejmě naceníme dům, který máte vybraný například z katalogu projektů nebo máte-li svůj vlastní nákres dispozice, která se Vám líbí pak vypracujeme cenovou nabídku dle Vašeho návrhu.

Pro výpočet ceny je samozřejmě nejlepší, když máte zpracovanou studii, která je řádně okótována (podrobně okótovaný půdorys včetně pohledů a řezů popř. i krovu v měřítku 1:100 nebo 1:50). Pokud studii nemáte, tak i s tímto Vám můžeme pomoci a studii Vám vypracovat.

 

Proč je dobré mít zpracovanou studii?

Je nám jasné, že většina z Vás nebude poptávat pouze naší firmu, ale i ostatní firmy zabývající se výstavbou dřevostaveb. Proto je dobré mít podrobné podklady, aby jste mohli korektně porovnávat jednotlivé konkurenční nabídky.

Samozřejmě nacenit Váš dům při zaslání pouze půdorysu (tzv. malůvky z katalogu) se dvěmi venkovními kótami je možné. Pro porovníání více nabídek to, ale není vhodné. Při odměřování dochází k nepřesnostem, protože každý člověk může naměřit trochu jiné rozměry a tím pádem dochází k rozdílnostem v rozpočtech od více firem. Při porovnávání nabídek z takto zpracovaných podkladů je zapotřebí si dát pozor na tyto odlišnosti: např.  plochy podlah, stěn, podhledů, atd.

Podklady pro zpracování nabídky nám můžete poslat ZDE nebo přímo na naše emailové sdresy, které naleznete ZDE.

Adéla

Bára

Eliška

Ema

Ivana

Kamila

Karolína

Lenka

Milan

Petr

Ruda

Václav