Katalog domů

„Postavíme Vám Vaše vysněné bydlení“

Cena každého díla je závislá na dispozičním řešení domu, na pracnosti při výrobě a montáži a na vzdálenosti od našeho výrobního závodu. Protože disponujeme mnoha návrhy rodinných domů, uvádíme zde příklady přízemních a podkrovních domů.

Domy uvedené v katalogu lze dle vašeho přání libovolně upravit.

Stanovení ceny dle vlastního návrhu

Pokud Vám domy, které jsou v katalogu nevyhovovaly, pak Vám samozřejmě naceníme dům, který máte vybraný například z katalogu projektů nebo máte-li svůj vlastní nákres dispozice, která se Vám líbí pak vypracujeme cenovou nabídku dle Vašeho návrhu.

Pro výpočet ceny je samozřejmě nejlepší, když máte zpracovanou studii, která je řádně okótována (podrobně okótovaný půdorys včetně pohledů a řezů popř. i krovu v měřítku 1:100 nebo 1:50). Pokud studii nemáte, tak i s tímto Vám můžeme pomoci a studii Vám vypracovat.

Proč je dobré mít zpracovanou studii?

Je nám jasné, že většina z Vás nebude poptávat pouze naší firmu, ale i ostatní firmy zabývající se výstavbou dřevostaveb. Proto je dobré mít podrobné podklady, aby jste mohli korektně porovnávat jednotlivé konkurenční nabídky.

Samozřejmě nacenit Váš dům při zaslání pouze půdorysu (tzv. malůvky z katalogu) se dvěmi venkovními kótami je možné. Pro porovníání více nabídek to, ale není vhodné. Při odměřování dochází k nepřesnostem, protože každý člověk může naměřit trochu jiné rozměry a tím pádem dochází k rozdílnostem v rozpočtech od více firem. Při porovnávání nabídek z takto zpracovaných podkladů je zapotřebí si dát pozor na tyto odlišnosti: např.  plochy podlah, stěn, podhledů, atd.

Podklady pro zpracování nabídky nám můžete poslat ZDE nebo přímo na naše emailové sdresy, které naleznete ZDE.

Eliška

Eliška menší verze

Lenka

Bílsko

René

Individuální stavby

A spousta dalších 🏡….

…. neváhejte nás kontaktovat 🙂👇

Kontakt

Strade CZ s.r.o.
Hracholusky 9
Prachatice
38301
Česká republika
IČ: 26017679
DIČ: CZ26017679

+420 721 222 135

gajdos@strade.cz

    Odesláním tohoto formuláře dáváte společnosti Strade CZ s.r.o. souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.